Doğum Hikayeni Paylaş

Doğum Hikayesi:Canan Karabacak

ikiz gebelik

Hoşgeldin Yiğit Ata..

Hamileliğim oldukça zorlu başlamıştı maalesef.. Aslında hamile olduğumu öğrendiğimde sevinçten ne yapacağımızı bilemez olduk. Ama peş peşe gelen kanamalar ve düşük riski beni çok tedirgin ediyordu. Bir akşam çok yoğun bir kanama geçirdim ve hastaneye gittik. Doktor bana ikiz gebelik geçirdiğimi söyledi sevincimiz ikiye katlandı iğne vuruldum ve evimize döndük.

ikiz gebelik

Ufak ufak kanamalarım oluyordu ama bir akşam yine çok yoğun bir kanama ile hastaneye apar topar gittik bu sefer ordaki nöbetçi kadın doğum doktoru ikiz gebelik değil üçüz gebelik sizinki hanımefendi bu yüzden kanamanız çok dedi😯

Ben şaşkınlıktan korkudan tedirginlikten adını siz koyun ağlamaya başladım tek yaptığım ağlamaktı.. Çok doktor gezdik en sonunda ikizleri sonlandırmaya karar verdi doktorlar. Meğer iki kese varmış bir kesede tek diğerinde ikiz bebeklerim😞 Ama ileriki aylarda hepsini kaybetme olasılığım çok yüksek olduğu için sonlandırma işlemi yapıldı. Hem acılı hem beni derinden yaralayan bir işlemdi Allah kimseye yaşatmasın🙏

Tek kalan bebeğim içinde çok mücadele verdim onu da kaybetmemek için ama çok şükür 04.12.2018 de kucağıma aldım oğlumu..Doğuma girerken biraz korku biraz heyecan ve sevinç vardı ama hayatımın en güzel hediyesini almaya gidiyordum. Tarifi olmayan tek duyguymuş evlat sahibi olmak..

ikiz gebelik

Şimdi tam 3 aylık oldu bile birbirimize sıkı sıkı tutunduk o benim için çok kıymetli çok zorlu bir 9 ayın armağanı bana..

Rabbim isteyen herkese annelik duygusunu yaşatsın inşallah..Hoşgeldin Yiğit Ata’m❣️

Sıradaki hikayeyi buradan okuyabilirsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir