Doğum Hikayelerimucize

Merhaba anneler anne adayları… Bizim hikayemiz başından beri bir mucize evet minik kuzum bizim mucizemiz..

Evliliğimin üzerinden 9 ay geçti ama herkes minik mucize istiyordu bizden.. Ve bir mayıs günü mucizemin karnımda olduğunu öğrendim. Yaa o ilk kalp atışını dinlerkenki duygularım kesinlikle tarifi kağıtlara sığmayacak mutluluk bu.

Gel gelelim ben neden baştan mucize dedim. Çünkü hamileliğim çok iyi ilerlerken 17. haftamda bebeğimi kaybetme korkusuyla yüz yüze geldim. O anki duygumu kimseler yaşamasın öyle zor ki açılmam var hemde 4 cm..

Doktorum acil ameliyat dedi..

Hemen odama çıktım ameliyat elbisesini giyip aşağı indim o buz gibi yere.. içimde korku dilimde dualar onu kaybetmemeliydim.. 20 dk sonra gözlerimi açtım peki ne göreyim karşımda eşim yoksa alınmış mıydı bebeğim..

Hayır dediler ama ben inanamadım ta ki odama çıkıp mucizemi ultrasonda gördükten sonra.. Çok şükür benimle, bırakmamış elimi dedim. İşte asıl savaş bundan sonra başladı, iğneler, hastanede yatmalar, evde hiç ayağa kalkmadan geçen bir hamilelik dönemi.. Evet çok şükür 38 haftaya korku doluydu ama hep bir umutla geldik..

38+5 sabah saat 7 de hastaneye gidip sezaryen ile doğum yapacaktım.. Ama mucizem bana bir sürpriz yaptı.. 29.01.2018 gece saat 01:30 yataktan aniden kalkışım, suyumun gelmesi, apar topar hastaneye gitmemiz.. Doktorum geldi ameliyathane hazırlandı ve evet buz gibi yere ikinci girişim oldu ama bu sefer anne olarak çıkacaktım ordan. Evet anne..

Tam 15 dakika sonra o ses, beni hayata bağlayan o ses, o duygu, o koku… Daha sonrası mucizem odasına çıkarıldı bende bir an önce gidip mucizemi kollarıma alıp onu doyasıya kucaklamak isteyişim… Ve odamdayım kollarıma aldım ve asla bırakmadım.

Ben mucizeme sağlıkla kavuştum çok şükür🙏

Gizem Polat`ın instagram adresi: minimalin_annesi

Tutku Yeşilbağ`ın doğum hikayesini okumak için buraya tıkla

Ceren şimşek`in doğum hikayesini okumak için buraya tıkla

Gizem Çetinkaya`nın doğum hikayesini okumak için buraya tıkla

Ve diğer tüm doğum hikayelerini okumak için buraya tıklayabilirsin

Doğum hikayeleri

Bir cevap yazın

Yorumu gönder